Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W ÓJT SZASTARKI MULARCZYK

Utworzony przez maurycjo, 25 grudnia 2010 r. o 12:01
ci co glosowali na Mularczyka bedą nie długo płakać, mial dawać prace a jak narazie szerzy bezrobocie między ludżmi a szczególnie młodzieżą i wszystko łatwi po znajomości i za pieniądze, do niczego taki wójt!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na pana Wójta i nie wstydzę się tego.Aty jeden z drugim jak wiesz,że wójt wziął łapówkę to myślę,że jesteś na tyle rozgarnięty i drogę do organów ścigania znasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
major napisał:
Głosowałem na pana Wójta i nie wstydzę się tego.Aty jeden z drugim jak wiesz,że wójt wziął łapówkę to myślę,że jesteś na tyle rozgarnięty i drogę do organów ścigania znasz.
Ja też głosowałem i namawiałem innych ale teraz jestem mocno zawiedziony, po prostu nie daje sobie rady nie zajmuje się konkretami i problemami tylko robi wokól siebie szum a nie o to chodzi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę przyjechać na moczydła i zobaczyć kto przyjeżdża po dary, jakimi brykami, 60% moczydlaków biorą te dary nawet ci co mają księdza w rodzie, taka im bieda,ze na lewo zarabiają taka u n as jest moralność, a inni jeszcze biegną do opieki po darmowe obiady baorzy co zmieniają samochody, ciągniki i tp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odbyły się zebrania w sprawie likwidacji szkół w Majdanie i Brzozówce, podobno ma byc równiez zlikwidowany festiwal orkiestr dętych, oraz dożynki gminne, również ponoć klub sportico tylko do końca rundy. zaczyna się era likwidacji i niszczenia, a nic nie organizuje się nowego bo nie ma się koncepcji, o ile majdan to nie ma sensu to brzozówka powinna zostać, szkoda budynku który został wyremontowany, bedzie jedno straszydło z powybijanymi oknami, ale trzeba coś robic , jedni budują inni niszczą, ale tak społeczeństwo wybrało i tak będzie miało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Późne debaty wójta z doradcą, co wyprowadził oświatę na Wojciechowie są już widoczne. Nie trzeba być przeciwnikiem, żeby patrząc realnie co się dziś robi stwierdzić, że pan Pasztaleniec to gminny minister oświaty. Miało być lepiej i bez znajomości, a okazuje się że trzeba ich jeszcze więcej, a najlepiej to być z Blinowa - to dziś priorytet, można nawet wspaniałomyślnie od "władzy" dostać staż dla bezrobotnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Późne debaty wójta z doradcą, co wyprowadził oświatę na Wojciechowie są już widoczne. Nie trzeba być przeciwnikiem, żeby patrząc realnie co się dziś robi stwierdzić, że pan Pasztaleniec to gminny minister oświaty. Miało być lepiej i bez znajomości, a okazuje się że trzeba ich jeszcze więcej, a najlepiej to być z Blinowa - to dziś priorytet, można nawet wspaniałomyślnie od "władzy" dostać staż dla bezrobotnych.
Bo teraz,żeby zostac stażystą to trzeba miec trochę oleju w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bo teraz,żeby zostac stażystą to trzeba miec trochę oleju w głowie.
JAsne i wielkie znajomości!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba mieć znajomości, w tym roku urząd pracy nie ma pieniędzy na staże, więc bedzie ich bardzo mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='kapitan' timestamp='1296833969' post='433277'] nie trzeba mieć znajomości, w tym roku urząd pracy nie ma pieniędzy na staże, więc bedzie ich bardzo mało [/quot Dokładnie tak, tylko że dla niektórych jest to zbyt trudne, aby to zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
JAsne i wielkie znajomości!!!!!!!!!!
Po zawodówce do gminy nie przyjmują. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Po zawodówce do gminy nie przyjmują. Niestety.
Osobiście prowadzę firmę i powiem że wolę ludzi po zawodówce niż tych co skończyli WIELKIE PRYWATNE studia czyli za pieniądze i mają o sobie wysokie mniemanie, a dostali się do pracy bo tata mieli dużo pieniędzy czy super rowery. Dla mnie są ZEREM, a takich w GMINIE SZASTARKA nie brakuje z tego co wiem!!!! Staram się omijać takich ludzi szerokim łukiem, lecz niestety to mi się nie udaję ponieważ raz w tygodniu jestem w GMINIE i szlak mnie trafia jak piękna młoda osoba, wymalowana od dołu do góry, siedząca 8 godzin na necie oglądając majtki, która nie wie ile jest 2+2 próbuje mnie obsłużyć jako interesanta!!!! BRAK SŁÓW!!!!!!!!! Pole do popisu dla nowego WÓJTA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Osobiście prowadzę firmę i powiem że wolę ludzi po zawodówce niż tych co skończyli WIELKIE PRYWATNE studia czyli za pieniądze i mają o sobie wysokie mniemanie, a dostali się do pracy bo tata mieli dużo pieniędzy czy super rowery. Dla mnie są ZEREM, a takich w GMINIE SZASTARKA nie brakuje z tego co wiem!!!! Staram się omijać takich ludzi szerokim łukiem, lecz niestety to mi się nie udaję ponieważ raz w tygodniu jestem w GMINIE i szlak mnie trafia jak piękna młoda osoba, wymalowana od dołu do góry, siedząca 8 godzin na necie oglądając majtki, która nie wie ile jest 2+2 próbuje mnie obsłużyć jako interesanta!!!! BRAK SŁÓW!!!!!!!!! Pole do popisu dla nowego WÓJTA!!!!!!
Jeśli cię naprawdę żle obsłużyła podaj jej nazwisko ! To załatwi sprawę i może dotrze do wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wasze wypociny to myślę,że wy wszyscy co tak bardzo was kuje nowy wójt i ludzie z wyższym wykształceniem nie umiecie rozmawiać z tymi osobami nie ten poziom co,mam dla was radę bierzcie się do nauki, bo nauka to potęgi klucz jak nazbieracie pęk kluczy to morze pan Wójt zatrudni was za wożnego w jednej z zamykanych szkół,na terenie Gminy Szastarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikoś napisał:
proszę przyjechać na moczydła i zobaczyć kto przyjeżdża po dary, jakimi brykami, 60% moczydlaków biorą te dary nawet ci co mają księdza w rodzie, taka im bieda,ze na lewo zarabiają taka u n as jest moralność, a inni jeszcze biegną do opieki po darmowe obiady baorzy co zmieniają samochody, ciągniki i tp
Zazdrość to bardzo paskudna cecha ludzi,a to ona przemawia przez ciebie. Tak dla jasności,aby otrzymywać dary czy darmowe obiady należy spełnić określone kryteria,ale to chyba jest ponad twoje zrozumienie. A cóż niemoralnego jest w tym,że ludzie pracują by poprawić swoje warunki bytowe? Nie szczekaj,a bierz się do roboty i nie ważne nawet jakiej-tej na prawo czy lewo. Samochody i inne maszyny rolnicze dostępne są dzisiaj dla wszystkich więc zmień ewentualnie kup i ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ty wolisz rozmawiać z osobami po zawodówce to bardzo bym chciał wiedzieć ile skończyłeś fakultetów,a może nie umiesz z tymi osobami rozmawiać bo to nie ten poziom intelektualny CO,dam wam radę którym przeszkadza nowy Wójt i osoby wykształcone ,trzeba się kształcić,bo nauka to potęgi klucz jak nazbieracie pęk kluczy to może nowy Wójt,zatrudni was w jednej z zamykanych szkól do dzieła,uczelnie czekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój wójtowi niech pierwsze ogarnie to wszystko Dudek miał na to 20 lat a Mularczyk nie jest nawet 100 dni tym bardziej że zastał bałagan w gminie i pracowników wrogo nastawionych którzy nie ułatfiają mu pracy a Blinowowi należy się podziękowanie za poparcie a co się tyczy stażystów to proszę się udać do Urzędu pracy i nie pisać głópot albo słuchać telewizję . A szkoły będą zamykane jeżeli nie będziećie robić jak mówił Tusk.Nowy przewodniczęcy jest OKEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dary nie potrzebne na wsi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Osobiście prowadzę firmę i powiem że wolę ludzi po zawodówce niż tych co skończyli WIELKIE PRYWATNE studia czyli za pieniądze i mają o sobie wysokie mniemanie, a dostali się do pracy bo tata mieli dużo pieniędzy czy super rowery. Dla mnie są ZEREM, a takich w GMINIE SZASTARKA nie brakuje z tego co wiem!!!! Staram się omijać takich ludzi szerokim łukiem, lecz niestety to mi się nie udaję ponieważ raz w tygodniu jestem w GMINIE i szlak mnie trafia jak piękna młoda osoba, wymalowana od dołu do góry, siedząca 8 godzin na necie oglądając majtki, która nie wie ile jest 2+2 próbuje mnie obsłużyć jako interesanta!!!! BRAK SŁÓW!!!!!!!!! Pole do popisu dla nowego WÓJTA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może powiesz nam gdzie można studiować za darmo po 30-ce. A nie lubisz ludzi po zawodówce bo nie znają przepisów i łatwiej ich oszukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie dzielą się na wykształconych i niewykształconych tylko na mądrych i glupich, niektórzy lizną trochę miasta albo pójdą z krową do byka i już udają niewiadomo kogo , mają aspirację większe od księżyca, natomiast sobą niewiele reprezentują, a co do staży to nie widzę problemu tylko chętnych brakuje,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 58

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...